İade Koşulları

Aldığınız ürünü iade etmek isterseniz ürünü tesliminden itibaren 14 (dört) gün içerisinde iade ücretiniz bulunmaktadır. 14 (dört) günlük süre içerisinde iade talebiniz halinde durum bilgisi@fabrikalite.com bilgileri yazılı olarak bildirilmelidir.İade edilmek istenen ürün kutusu, kullanım talimatları, ambalajı, varsa standart aksesuar,tarafınızdan paketlenmeli ve kargoya teslim edilmelidir.
ürünün iade alınabilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması bekleniyor. Ürün mutlaka orijinal faturası ve tarafınıza gönderilen nüshası ile gönderilmeli ve fatura ve nüshası gönderilecek paketin içerisine konulmalıdır.Faturasız/nüshasız gönderilmemelidir.
Fatura kurumları adına düzenlenen siparişler için “İade Faturası” kesilmelidir. Aksi taktirde iade kabul edilemeyecektir.


İADE KAPSAMI DIŞINDAKİ ÜRÜNLER


Ayıbı yetkili teknik birimler tarafından tespit edilen tüm ürünler iade edilebilir ancak mazeretsiz iadeler aşağıdaki şekilde kesinlikle yapılamamaktadır: Kapsam dışı ürünler ;
Jelatin, kabarcıklı ya da vakumlu ambalajlı ürünlerde ambalaj içinde ya da zarar görmüş olanlar,
İç çamaşırları ve yıkanmış tekstil ürünleri, koruyucu bant olmayan hızlı tüketim ürünleri, Teşhir / fırsat köşesi reyonunda kötü olarak kusurlu ve kusurlu olarak belirtilen ürünler,
Tüm kullanılan ürünler (satılabilirlik özelliğinin kaybolmasından dolayı iade ve değişim süresine uygun olsa dahi iade ya da değişim söz konusu değildir).
Ambalajı değiştirilebilen ürünler: Değiştirilmek istenen ürün, satın alındığı andan itibaren kusursuz, eksiksiz ve orijinal olmalıdır. Kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilemeyen, değiştirilemeyen değişiklikler ya da değişim mümkün değildir.
Üzerinde değişiklik yapılmayan kişiye özel hale getirilen ürünlerİADESİ KABUL EDİLEN ÜRÜNLER İÇİN GERİ ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

İade edilen ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde ilgili birimimiz tarafından incelendiğinde.İade talebiniz onaylandığında, iade ücretiniz 5 iş günü içerisinde alışverişinizin yapıldığı kredi kartına iade edilir.Havale/EFT ile yapılan ödemelerde iade, ödemenin yapıldığı banka hesabına yapılır.
İade bedelinizin kartınıza kaydedilebilir, ilgili bankanın iç genişliklerine bağlı olarak farklılık gösterilebilir ve gecikmeler yaşanabilir. Bu durumlarda bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin banka ayrıntılarının taksitli olarak yapılması sağlanmaktadır.İADE EDİLEN ÜRÜN HANGİ ADRESE GÖNDERİLMELİ?


Unvan: SİLEO ELEKTRONİK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
Adres: Saraylar Mah. 358 Sok. No:18 Merkezefendi/DENİZLİ
Tel: 0 258 262 22 11 - 0 541 791 11 15 


E-posta: info@fabrikalite.com